Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Witamy na nowym forum dla mieszkańców Jagodna i okolic. Zapraszamy do wspólnej dyskusji.Autor Wątek: CZYSZCZENIE SKÓR * RENOWACJA I KONSERWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ * PROFESJONALNE S  (Przeczytany 464 razy)

bar071

 • Nowy Użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
  • Monitoring wrocław - CAMTROX systemy monitoringu
WITAMY


TARGET LEATHER STUDIO - NAM WARTO ZAUFAĆ


Jesteśmy ludźmi z pasją do pracy, którą SAMI SOBIE WYBRALIŚMY. Dzięki temu, że sprawia nam ona przyjemność, poświęcamy jej się w pełni, a efekty zawsze dostarczają nam mnóstwo satysfakcji.

W NASZEJ PRACY:
ZAWSZE STARAMY SIĘ BYĆ JAK NAJBARDZIEJ PROFESJONALNI
ZAWSZE DBAMY O DETALE
ZAWSZE JESTEŚMY OTWARCI NA WSZELKIE SUGESTIE I UWAGI
ZAWSZE Z UWAGĄ, A JEŚLI TRZEBA TO Z POKORĄ PRZYJMUJEMY KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ

Zajmujemy się tapicerką skórzaną zarówno meblową jak i samochodową. Oczywiście skóra to także odzież i cała galanteria, które również wymagają odpowiedniego "prowadzenia". Skóra jest materiałem naturalnym, więc jak wszystkie tego typu materiały ulega starzeniu, wysychaniu, wycieraniu, w efekcie zaczyna brzydko wyglądać, staje się szorstka i pęka. Aby do tego nie dopuścić należy regularnie przeprowadzać odpowiednie zabiegi kosmetyczne, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji, świeżości i wyglądzie przez długie lata.
Nasze studio oferuje wszelkie usługi, dzięki którym Twoja tapicerka (kurtka, wózek, torebka) pozostaną jak nowe albo odzyskają dawną świeżość.

CZYSZCZENIE (Profesjonalne środki nierozpuszczające oryginalnej warstwy ochronnej, nieprzemaczające skóry w trakcie pracy)
REGENERACJA zniszczonej skóry (usuwanie przetarć, pęknięć)
KONSERWACJA (zabezpieczenie skór przed wysychaniem i pękaniem)

Każdego klienta traktujemy indywidualnie - każdy ma osobiste potrzeby i wymagania, którym ZAWSZE staramy się sprostać.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług
795-769-124
_____
Zespół
TARGET LEATHER STUDIO

http://target.biz.pl/czyszczenie-skory-wroclaw

michal_bb

 • Nowy Użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 6
  • Zobacz profil
Ciekawe ogłoszenie. Moja żona posiada pełno torebek i cały czas kupuje nowe (ostatnio odkryła ten sklep i wpadła w szał zakupowy ;) ). Może jej nieco zasugeruje, że jak są trochę wytarte czy coś, to równie może je oddać do renowacji, a ni kupować kolejną  8)

 Polecamy angielski Wrocław dla każdego.