Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Witamy na nowym forum dla mieszkańców Jagodna i okolic. Zapraszamy do wspólnej dyskusji.Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Makufka41

Strony: [1]
1
Usługi i Firmy / Ekologiczne pieluchy dla dziecka
« dnia: 14 Styczeń, 2019, 14:39:00 »
Czy znajdę na forum kogoś kto używa ekologicznych pieluch dla dziecka? Do tej pory myślałam, że głównie  eko są wielorazowe pampersy, które jednak mogą być uciążliwe w użytku, a ostatnio dowiedziałam się o pieluchach marki Muumi - polecacie?

2
Jagodno - Sprawy Ogólne / Dobry fizjoterapeuta
« dnia: 17 Grudzień, 2018, 12:54:14 »
Witam wszystkich!
Szukam fizjoterapeuty we Wrocławiu lub w okolicach. Nie mieszkamy tu z mężem długo, więc średnio orientujemy się który specjalista jest faktycznie warty zaufania i do kogo się udać. Znajoma z pracy poleciła mi http://globaltherapy.pl/rehabilitacja-wroclaw.html - ktoś z Was korzystał z usług? Jakie macie doświadczenia?
Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź

3
Usługi i Firmy / Osprzęt do magazynu w okolicach Wrocławia
« dnia: 28 Listopad, 2018, 13:48:14 »
Witam,
Czy ktoś z Państwa orientuje się, gdzie można szybko zamówić dobre akcesoria do magazynu obok Wrocławia? Wymiary doków są niestandardowe dlatego szukam firmy, która wykona mi dopasowane rampy przeładunkowe i akcesoria. Słyszałam o jednej firmie http://amtr.pl/ - ktoś może korzystał z ich usług?? Dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam

4
Usługi i Firmy / Walka z cukrzycą
« dnia: 22 Sierpień, 2018, 08:49:29 »
U mojej mamy zdiagnozowano cukrzycę. Problem ze zdrowiem zawsze powoduje, że cała rodzina ciężko go znosi i próbuje sobie poradzić z niekorzystną sytuacją. Jakie są wasze porady dla osoby walczącej z taką chorobą?
Ostatnio znalazłam w sklepie skarpety dla diabetyków i wydaje mi się, że to dobry sposób, aby zminimalizować ryzyko stopy cukrzycowej.

Strony: [1]