jagodno.wroclaw.pl

Mieszkania => Aranżacje Wnętrz => Wątek zaczęty przez: AndziaK w 03 Kwiecień, 2018, 13:29:28

Tytuł: Pokój dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: AndziaK w 03 Kwiecień, 2018, 13:29:28
W jaki sposób urządzacie pokój dla dziecka? Ja wybieram wyłącznie sprawdzone kreatywne zabawki, które wspierają rozwój dziecka :) Oczywiście nie jest tak, że samą nauką dziecko żyje - dlatego zamontowaliśmy mu w pokoju huśtawkę podwieszaną (https://liger.net.pl/65-hustawka-podwieszana) :)
Tytuł: Odp: Pokój dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: Kokosik w 09 Kwiecień, 2018, 15:21:54
Huśtawka to super pomysł! Pamiętam, ze jak byłam mała nie mieliśmy w pobliżu domu placu zabaw, więc tato powiesił mi w drzwiach huśtawkę - ale było zabawy  ;D
Tytuł: Odp: Pokój dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: MarkaPolo w 06 Lipiec, 2018, 09:03:40
A jak poza wesołym spędzaniem czasu na wspólnych aktywnościach można planować dzień? Ja zawsze mam mało czasu na celebrowanie wspólnych chwil i czytanie dziecku, dlatego z pomocą przychodzą bajki do słuchania dla dzieci (https://bajki-grajki.pl/) - puszczam płytę i dzieciaki siedzą i słuchają, a ja gotuję obiad. Później na spokojnie rozmawiamy o bajce, o jej znaczeniu i o tym czym im się podobała. Myślę, że takie bajki samograjki to dobry pomysł dla prezent dla zabieganych rodziców.
Tytuł: Odp: Pokój dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: Makufka41 w 09 Styczeń, 2019, 11:41:17
Warto pomyśleć nad zakupem zabawek edukacyjnych dla dzieci i i niemowląt (http://bebe.sklep.pl/zabawki) to jedne z lepiej wykorzystanych pieniędzy - zabawki tego typu nie tylko rozwijają nowe umiejętności, ale również zapewniają dobrą zabawę. Warto spróbować takiej formy spędzania czasu.
Tytuł: Odp: Pokój dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: Kokosik w 16 Styczeń, 2019, 09:22:42
Wracam do was z dobrymi pomysłami do aranżacji pokoju dziecięcego. Moje najnowsze odkrycie to sklep KidsConcept, dostępne są w nim różne bawełniane dywany dla dzieci (https://kidsconcept.pl/37-dywany-do-prania-w-pralce-bawelniane) - możliwość prania w pralce, bogactwo wzorów kolorów i rozmiarów pozwalają dopasować dywan do każdego wnętrza.
Wiadomo jak to jest z dziećmi - uwielbiają bawić się na podłodze, a teraz dzięki miękkiemu (i czystemu!) dywanowi ta zabawa jest jeszcze lepsza. Szczerze polecam właśnie ze względu na możliwość prania w pralce - jak dziecko coś wyleje to łatwo zmyć plamę.